Żywność pełna kłamstw

  • Cena: 44.40 zł
  • Ilość odwiedzin: 198

Opis produktu

Jedzenie jest jedna z glównych potrzeb czlowieka. Bez niego organizm ludzki nie moze prawidlowo sie rozwijac i funkcjonowac. Robiac zakupy w supermarkecie, wierzymy, ze znajdziemy tam szeroki wybór zdrowych produktów spozywczych. Jednak to tylko zludzenie.

Dr Grimm, ekspert zajmujacy sie odzywianiem oraz autor takich bestsellerów jak „Nie jedz tego czy „Cukrowa mafia przedstawia szokujace informacje na temat tego, co znajduje sie w naszym codziennym pozywieniu. Uswiadamia nam, ze w dzisiejszych czasach rynek produktów spozywczych zostal opanowany przez korporacje, których interesy nie polegaja na tym, by dostarczac swiezej i zdrowej zywnosci, a glównie takiej, która pieknie wyglada, posiada dlugi termin waznosci i przyjemnie pachnie, a przy okazji rujnuje nasze zdrowie.

Czy wiesz, co znajduje sie w wedlinach, sokach, gotowych daniach czy mrozonkach, które na co dzien spozywasz? Autor opisuje, iz w ich skladzie wystepuje wiele srodków niebezpiecznych dla Twojego zdrowia, m.in. glutaminiany, benzoensan sodu czy aspartam. Dostarczane codziennie w formie pozywienia doprowadzaja do zniszczenia komórek nerwowych, oslabiaja zdolnosci koncentracji i powoduja choroby neurodegeneracyjne, takie jak Alzheimer, Parkinson czy stwardnienie rozsiane. Sa takze przyczyna powstawania wielu nowotworów, oslabiaja samopoczucie, a nawet inteligencje.

Teraz dzieki tej ksiazce bedziesz mógl dowiedziec sie, jakich produktów unikac, czym je zastepowac i w jaki sposób madrze wybierac zywnosc.

Czas w koncu poznac prawde! Postaw na jakosc i zdrowie.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!