Żyć świadomie. Proste pytania, na które zbyt długo szukamy odpowiedzi

  • Cena: 21.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 325

Opis produktu

Niniejsza ksiazka porusza kwestie, które sa wazne dla kazdego, kto chcialby zyc lepiej i bardziej swiadomie. Zawiera ona cenne wskazówki, w jaki sposób dotrzec do glebi samego siebie oraz jak poruszac sie w przestrzeni wlasnego ja.

Nie znajdziesz tu pustej moralizacji ani wywodów religijnych. Ksiazka ta zostala napisana po to, by ulatwic Ci odnalezienie samego siebie w dzisiejszym swiecie, uswiadomic zachodzace w nim procesy i poprawic twoje interakcje z otoczeniem.

Moze twoje zycie zmieni sie po przeczytaniu tej ksiazki. Jesli zastosujesz reguly tu podane, moga poprawic sie twoje finanse, zdrowie i relacje z ludzmi. Przeczytaj te ksiazke i poukladaj swoje zycie wedlug wlasnych przemyslen, które nasuna po jej lekturze. Cokolwiek pomyslisz, mam nadzieje, ze bedzie to wynikac z glebi twojego istnienia i bedziesz mógl powiedziec, ze jest to tylko i wylacznie twoje. Zacznij zyc swiadomie, dostrzegac bledy, które kiedys nieswiadomie popelniales. Zacznij kierowac swoim zyciem i nadaj kierunek swojej egzystencji. Przestan przypadkowo miotac sie pomiedzy innymi ludzmi, okresl swoje cele i daz do ich spelnienia kazdego dnia. Powodzenia!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!