Wałeczek masażer jadeitowy (żadowy) gładki do masażu twarzy i ciała (mały)

  • Cena: 42.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 189

Opis produktu

Japonski lifting twarzy dzieli sie na trzy etapy: najpierw, nawiazujac kontakt ze skóra klientki wykonuje sie ruchy glaszczace, nastepnie ruchy shiatsu (uciski palcami), a na zakonczenie wykorzystuje sie waleczki zadowe wykonane z kamieni znanych od dawna na Wschodzie, m. in. nefrytu i jadeitu.

Stosowanie zadowych waleczków doskonale dziala na skóre. Chlód wydzielany przez zad pomaga zamknac pory.

Waleczki umozliwiaja drenaz limfy, a wiec zmniejszaja opuchlizne i inne problemy zwiazane z zatrzymywaniem wody (redukuja tzw. worki pod oczami).

Waleczki poprawiaja równiez mikrokrazenie krwi, regularnie stosowane redukuja z czasem problemy zwiazane z kuperoza oraz cienie pod oczami.

Technika ta ma tez dzialanie liftingujace (dzieki formie waleczków oraz wykonywaniu ruchów z dolu do góry, od wewnatrz na zewnatrz), splyca zmarszczki i bruzdy. Regularne, spokojne ruchy waleczkami odprezaja i uspokajaja.

Po zabiegu skóra jest doskonale odswiezona, zmarszczki i bruzdy sa plytsze, a cera rozjasniona i pelna blasku. Klientka jest odprezona i zrelaksowana - tak wiec lepiej sie czuje i wyglada.

Sposób uzycia

Masujemy delikatnie przykladajac waleczek do skóry twarzy wykonujac ruchy na zewnatrz twarzy.Kierunek masazu od nosa do ucha, na brodzie w dól, na czole na boki i góra-dól. Wzdluz szyi ( gdy nie ma przeciwwskazan np. choroba tarczycy) z góry na dól.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!