Transerfing rzeczywistości Tom 3 Naprzód w przeszłość!

  • Cena: 29.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 195

Opis produktu

Jak przywrócic szczescie z przeszlosci?

Swiat to zwierciadlo rzeczywistosci, która sam modelujesz – posluszne zwierciadlo. Jak kazde lustro, odbija tylko to, co znajduje sie przed nim i zawsze sie z Toba zgadza. Jesli twierdzisz, ze swiat jest zly, chlodny i nieprzychylny, ze musisz walczyc o swoje miejsce pod sloncem, to tak wlasnie bedzie. Z drugiej strony, jesli uznasz, ze wszystko, co dzieje sie w Twoim zyciu, wychodzi Ci w ostatecznym rozrachunku na dobre, zwierciadlo poslusznie to odbije i tak tez sie stanie.

Banalne twierdzenie? Vadim Zeland wspiera je szeregiem zasad, pomagajacych obchodzic sie ze swiatem tak, bys czerpal z niego same korzysci. Na poczatku nauczysz sie, jak wzmocnic wlasna ochronna powloke biopola i jak bronic sie przed wampirami energetycznymi. Dzieki tym wskazówkom unikniesz wahadel chorób i poprawisz swoje zdrowie.

O wlasciwe relacje miedzyludzkie zadbasz, stosujac sie do zasad frailingu. W rezultacie poprawia sie Twoje kontakty z przyjaciólmi, sasiadami i z najblizsza rodzina. Nauczysz sie tez koordynowac swój zamiar. A jak wykonac tytulowy krok „naprzód w przeszlosc – do dobrych, szczesliwych czasów, które wspominasz z sentymentem, nostalgia i lezka w oku?

Zastosowanie sie do TRANSERFINGU sprawi, ze to, co najlepsze z Twojej przeszlosci powróci i stanie sie terazniejszoscia.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!