Theta Healing

  • Cena: 50.50 zł
  • Ilość odwiedzin: 385

Opis produktu

W 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki malych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczyl jej kosc udowa. Wszystko, czego próbowala - poczawszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skonczywszy - zawiodlo. I wtedy postanowila wypróbowac prosta technike, która stosowala w trakcie mediumicznych odczytów. Zafascynowana tym, ze byla w stanie natychmiastowo siebie uzdrowic, Vianna wlaczyla te technike do swoich sesji z klientami i okazalo sie, ze jeden po drugim zostaja oni uzdrowieni.

Vianna uzdrowila tysiace osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. Teraz i Ty mozesz nauczyc sie, w jaki sposób wprowadzic swój mózg w stan Theta i polaczyc sie z kreatywna energia, która porusza wszystko na tym swiecie.

O Autorce

Vianna Stibal jest babcia, artystka i pisarka. Gdy tylko zostala nauczona, w jaki sposób uzyskac polaczenie ze Stwórca oraz wspóltworzyc i dokonywac zmian w unikalnym procesie zwanym metoda ThetaHealing, wiedziala, ze musi sie nia podzielic z tak duza grupa ludzi, jak to tylko mozliwe. To wlasnie milosc i uwielbienie dla Stwórcy i calej ludzkosci pozwolilo jej na rozwój swoich zdolnosci i umozliwilo spojrzenie w ludzkie cialo oraz zostanie swiadkiem wielu przypadków natychmiastowego uleczenia.

Jej encyklopedyczna wiedza o róznych ukladach naszego organizmu, glebokie zrozumienie ludzkiej duszy oraz wlasne doswiadczenie i wiedza otrzymana od Stwórcy czyni z Vianny doskonalego praktyka tej zadziwiajacej metody. Vianna odnosila wiele sukcesów pracujac m.in. nad takimi wyzwaniami, jak zóltaczka typu C, wirus Epsteina-Barr, AIDS, opryszczka, guzy i wszelkiego rodzaju zmiany nowotworowe oraz szeregiem innych dolegliwosci i chorób, w tym wad genetycznych.

Vianna doskonale wie, ze metody ThetaHealing mozna sie nauczyc, ale przede wszystkim jest swiadoma, ze metode ta nalezy rozpowszechniac. Prowadzi seminaria na calym swiecie rozpowszechniajac swoja wiedze wsród ludzi wszystkich ras, pogladów i religii. Wyszkolila rzesze nauczycieli i osób praktykujacych, które dzialaja w 14 krajach, lecz jeszcze tyle zostalo do zrobienia! Misja Vianny jest rozpowszechnienie tej metody uzdrawiania na calym swiecie.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!