Tarot Snów (Tarot of Dreams) Ciro Marchetti

  • Cena: 139.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 735

Opis produktu

Witamy w swiecie snów...
 
Tarot, który masz przed soba, jest niczym echo, wspomnienie snów zbiorowych z czasów, gdy znaczenie snów bylo o wiele wieksze niz dzis. Karty Tarota Snów przypominaja nam o basniach, mitach, legendach, fikcyjnych i historycznych postaciach, miejscach i przedmiotach, które pozostaja w swiadomosci calej ludzkosci. Zatem chcac uzyskac swieze spojrzenie, musimy odwolac sie do snów i do Tarota.
 
Ze wzgledu na swa uniwersalnosc, Tarot Snów jest idealny zarówno dla poczatkujacych, jak i jego zaawansowanych milosników. Oprócz poznania swojego wnetrza, dzieki Tarotowi mozna udzielac porad innym osobom, pomagajac im w poznaniu samych siebie i manifestowaniu ich pragnien.
 
Znaczenie poszczególnych kart zostalo tu przedstawione w niezwyklej formie. Misterne nadanie ksztaltu obrazom pozwoli na doznanie bezposredniego przezycia wewnetrznego - intensywniejszego niz w wypadku innych talii Tarota. Autor pragnal stworzyc zbiór obrazów Tarota, które beda mialy taki sam efekt, co przywolany nagle sen. Nic w Tarocie nie jest ostateczne, a odpowiedzi musisz szukac we wlasnym umysle i sercu... i w swoich snach.

Zestaw w twardym pudelku.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!