Sztuka kreacji marzeń

  • Cena: 39.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 199

Opis produktu

Seria INSPIRIO to nowoczesne ksiazki, które powinny znalezc sie w biblioteczce kazdej ambitnej i zorientowanej na sukces osoby. Ksiazki wchodzace w sklad serii sa adresowane do lubiacych wyzwania, szukajacych nowych rozwiazan i pragnacych wprowadzac pozytywne zmiany w kazdym aspekcie zycia. W serii znajda sie zarówno ksiazki, które maja ulatwic poprawienie jakosci zycia, ale takze publikacje, które pomoga zaplanowac rozwój kariery zawodowej.

Zgodnie z mottem serii, nasze ksiazki zainspiruja czytelnika do nowych wyzwan i spelniania swoich marzen.Oto pierwsza z nich - "Sztuka kreacji marzen".

 

Jesli wydawalo Ci sie, ze wiesz juz wszystko na temat realizacji celów i spelniania marzen, poznales juz Prawo Przyciagania i zastosowales rózne cwiczenia, które mialy Ci pomóc osiagnac upragniony rezultat, wiedz, ze przed Toba otwiera sie jeszcze jedna szansa.

Odkryj rewolucyjna koncepcje Matrycy, która pozwoli Ci jeszcze skuteczniej wywolywac zamierzony efekt i pokaze, w jaki sposób wybrac pozadany rezultat koncowy, unikajac nadmiernego przywiazania do szczególów czy zajmowania sie przekletym jak.

To najobszerniejsza i najbardziej zaawansowana dotychczas ksiazka Mikea Dooleya, która zabierze Cie za zaslone czasu i przestrzeni, pokazujac, skad sie tutaj wziales, kim naprawde jestes i w jaki sposób mozesz natychmiast zaczac powodowac zmiany w otaczajacym swiecie.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!