Szamańska muszla do spalania ziół z grawerowanymi runami (złotymi)

  • Cena: 39.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 433

Opis produktu

MUSZLA Z CALYM FUTHARKIEM RUNICZNYM W KOLORZE ZLOTYM

Swietnie sie sprawdzi przy oczyszczeniach energetycznych lub wprowadzenia pozytywnej energii. Juz sama w sobie postawiona w konkretnym miejscu poprzez dzialanie wszystkich run podwyzszy wibracje danego miejsca.

Jezeli chcesz palic na muszli wegielek zawsze nasyp na nia piasek, aby muszla nie pekla, poniewaz nie jest zaroodporna. Okadzaj pomieszczenia od drzwi wejsciowych odwrotnie do wskazówek zegara. Muszla moze równiez sluzyc do dekoracji wnetrza.

Kazda muszla jest inna, poniewaz jest to produkt, który stworzyla natura. Runy sa recznie grawerowane, a pózniej pokryte farba.

Wszyscy znamy przyslowie: "gdzie drwa rabia, tam wióry leca". Madrosc tych slów sprawdza sie równiez na poziomach energetycznych. Jakiekolwiek dzialanie pozostawia swój slad. Brak ruchu, niestety, tez ma swoja cene w postaci pogorszenia jakosci energii. Dlatego koniecznoscia jest nauczyc sie przywracac korzystne wibracje: swoje, innych ludzi, przedmiotów, czy otoczenia. Oczywiscie, istnieje na to wiele sposobów. Jednak spalanie ziól jest jedna ze starszych i bardziej skutecznych metod. Wybór mieszanki ziolowej dobrze jest zostawic swym upodobaniom i wyczuciu, natomiast warto uzywac specjalnej muszli. Zostala ona wybrana sposród wielu innych, wyrózniajac sie swa energia. Zreszta sam akt uzycia wlasnie muszli do spalenia ziól ma znaczenie magiczne. Oto muszla, zwiazana z zywiolem wody, miesci w sobie suche czastki roslin, które tutaj reprezentuja zywiol ziemi. Gdy rozzarzymy ziola - ujawnia sie zywiol ognia, a dym, oczywiscie, jest wyrazem zywiolu powietrza. Jesli do tego dolaczyc modlitwe (z prosba o oczyszczenie pomieszczenia i / lub wszystkich istot w nim sie znajdujacych), to mamy równiez obecny zywiol eteru. Razem wziete tworza pelnie i doskonalosc, o które wszak nam chodzi.

Niech dobrze sluzy!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!