Siedem światów ziemi

  • Cena: 35.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 238

Opis produktu

Dawniej glównym celem nocnych zgromadzen przy ogniu bylo sluchanie Gawedziarzy. Przekazywali oni prawdy i nauki, dzieki którym ludzie zyli w harmonii.

Naród Kamieni, najstarszy z Narodów Matki Ziemi, jest Biblioteka Madrosci, dzieki której mozemy poznac i zrozumiec powstanie i historie siedmiu swiatów, przez które musi przejsc ludzkosc na Ziemi. Dzieki tej madrosci ludzie moga pojac wyzwanie, jakie niesie ze soba zmiana swiadomosci roku 2012, oraz znaczenie roku 2013.

Ksiazka opowiada o swiatach przeszlych i ich upadku, o wyzwaniach towarzyszacych ostatnim chwilom czwartego swiata, w którym zyjemy aktualnie, oraz o tym, jakie beda kolejne trzy swiaty, które przyjda po nim, jesli ludzkosc stanie sie swiadoma swej jednosci.

„Jest to opowiesc przekazana przez Siedem Talentów, Kamien Mocy, który ze swojej perspektywy relacjonuje historie stworzenia naszego wszechswiata i ziemi, podaje przepowiednie dotyczace kolejnych etapów naszego wspólnego rozwoju i dzieli sie wspanialymi wizjami tego, czym i kim moze stac sie czlowiek. (…)

Gdy zblizamy sie do konca 2012 roku, o którym wspomina wiele przepowiedni, laczac ten moment z koncem swiata, ta ksiazka rozszyfrowuje to pojecie i przynosi spokój, pomaga skupic sie na swoim wnetrzu i sercu, aby nie ulegac lekowi, panice i wszelkim wizjom konca swiata.

Maria Ela Lewanska

 

O autorkach:

Twylah Nitsch – starsza i nauczycielka madrosci Seneka, liderka Szalasu Nauk Klanu Wilka.

Jamie Sams  – nauczycielka madrosci rdzennych narodów Ameryki, wnuczka Twylah Nitsch, autorka wielu ksiazek, w tym: 13 Pierwotnych Matek Klanowych,  CoJaNaTo, Warszawa 2012.

Spis tresci:

Podziekowania

Wstep do wydania polskiego

Wprowadzenie. Rady przy Ognisku odbywane przez Przodków

Prolog

Rozdzial Pierwszy. Stworzenie

Rozdzial Drugi. Swiat Ducha

Rozdzial Trzeci. Pierwszy Swiat Milosci

Rozdzial Czwarty. Drugi Swiat Lodu

Rozdzial Piaty. Trzeci Swiat Wody

Rozdzial Szósty. Czwarty Swiat podzialu

Rozdzial Siódmy. Piaty Swiat Oswiecenia

Rozdzial Ósmy. Szósty Swiat Proroctwa i Objawienia

Rozdzial Dziewiaty. Siódmy Swiat Spelnienia

Jezyk Kamieni

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!