Sekrety zdrowia Louise Hay

  • Cena: 49.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 197

Opis produktu

W zdrowym ciele zdrowy duch. Wiedza o tym doskonale Autorki, a swoim ogromnym doswiadczeniem podzielily sie w unikalnej ksiazce, holistycznie podchodzacej do tematyki zdrowia.

Louise L. Hay to znawczyni i propagatorka sztuki samorozwoju i samoleczenia, nauczycielka i bestsellerowa autorka, której ksiazki sprzedaly sie juz w ponad 50 milionach egzemplarzy. Ahlea Khadro jest zalozycielka osrodka optymalizacji zdrowia i rehabilitacji, który w swoich terapiach wykorzystuje joge, pilates, medytacje i dietetyke. Heather Dane jest certyfikowanym doradca zyciowym i ekspertem medycyny XXI wieku specjalizujacym sie w terapiach chorób chronicznych, uzaleznien i zaburzen równowagi w organizmie. Teraz polaczyly swoje sily, by wyjawic Ci sekret zdrowia, szczescia i dlugowiecznosci.

Dzieki tej ksiazce oczyscisz swoje cialo i ducha, lagodnie zmieniajac swój sposób myslenia. Autorki podpowiedza Ci, jak mozesz zadbac o swoje zdrowie, nastrój i energie oraz przeniesc je na wyzszy poziom. Poznasz sekrety, które Louise stosowala od lat, by wzmocnic efektywnosc swoich afirmacji i przywrócic cialu i umyslowi równowage. Nauczysz sie równiez przesiewac nieprawdziwe informacje, których jest pelno na temat rozmaitych diet.

Porady z tej publikacji pomoga Ci wsluchiwac sie w swoje cialo i rozpoznawac wiadomosci, jakie Ci ono przesyla. Zglebisz techniki wydluzajace zycie i zapewniajace witalnosc, dobry nastrój oraz rozwój intuicji. Poznasz tez potrzeby Twojego organizmu na róznych etapach zycia. Wybierz swój sposób na zdrowie!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!