Rytuał uzdrowienia relacji partnerskich z CZARNĄ świecą Kochanków PARTNERÓW

  • Cena: 52.00 56.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 360

Opis produktu

Rytual ten oprócz uzdrowienia relacji partnerskich zapewni ochrone dla zwiazku. Oddali poczucie winy, zalu, niepewnosci. Pomoze w wysnuwaniu wlasciwych wniosków. Pomoze rozwiazac problemy. Uzdrowi trudny zwiazek partnerski.

Przepiekna swieca Kochanków Partnerów doskonale nadaje sie do magii milosnej. Zywiol ognia i sila symboliki nadaje rytualowi milosci nieprzecietna moc sprawcza. 

Czarna swieca kochanków PARTNERÓW to bardzo silny amulet milosny. Stosuje sie ja do ochrony i uzdrowienia. Swieca sama w sobie jest takze wspaniala dekoracja i oryginalnym pomyslem na prezent. Kolor czarny swiecy stosujemy miedzy innymi do ochrony przed atakami energetycznymi.

Zestaw zawiera:

- 1 x swiece kochanków partnerów

- 1 x olejek rózowy Magoi Agni do namaszczania swiec rytualnych

- 7 x kadzidelek stozkowych o zapachu Rózy

- 1 x dokladny opis, jak wykonac rytual  

- 1 x gwózdz do wyrycia imienia na swiecy 

Wszystkie swiece wchodzace w sklad rytualu to swiece Magoi Agni. Wykonane sa recznie z naturalnego wosku pszczelego w sposób tradycyjny. Drobne niedoskonalosci tylko potwierdzaja, ze nie sa to swiece robione maszynowo. Posiadaja wysoka wibracje i sa przeznaczone do magii i rytualów.

Swiece Magoi Agni sa barwione w masie, a nie tylko oblane kolorowym woskiem. Taka rytualna swieca oddala negatywne energie i chroni wykonujacego rytualy. Odsuwa od nas byty i mysloksztalty.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!