Prawo rezonansu

  • Cena: 31.50 zł
  • Ilość odwiedzin: 292

Opis produktu

Co Ci sie marzy? Moze nie wiesz, ale jest to jedno z podstawowych pytan, dzieki którym mozesz dowolne marzenie zrealizowac. Stwierdzenie to opiera sie na najnowszych odkryciach naukowców ze swiata fizyki. A przedstawi Ci je jeden z najwiekszych autorytetów z dziedziny kreowania zycia, na którego seminaria przybywaja od lat tysiace osób i który jest autorem licznych, cenionych na calym swiecie bestsellerów..

Odkryj wszechpotezne prawo rezonansu. To ono stanowi, czy cos nam sie powiedzie i czy dany zamiar mamy szanse zrealizowac. Opiera sie ono na poteznej energii wytwarzanej nie tylko przez Twój umysl, ale i serce. To ono wysyla sygnaly do wszystkiego w Twoim otoczeniu. Niewazne, czy jest to Twoje DNA, przyszlosc, czy obca osoba na innym kontynencie.

Twoje mysli maja moc wladania zarówno energia jak i materia. Dzieki nim mozesz uleczyc swoje cialo, umysl czy wplynac na poprawe zwiazków miedzyludzkich. W osiagnieciu dowolnego celu pomoga Ci niezawodne afirmacje, które odmienily juz zycie tysiecy osób. Nie bez powodu ksiazki Pierrea Franckha z miejsca wskakuja na listy bestsellerów w Niemczech.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!