Podręcznik Anielskiej Terapii

  • Cena: 41.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 237

Opis produktu

Doreen Virtue prowadzi od 1997 roku warsztaty Angel Therapy Practitioner, pomagajac tysiacom ludzi zdobyc umiejetnosc duchowego uzdrawiania i mediumicznych odczytów we wspólpracy z aniolami i archaniolami. W tej ksiazce zgromadzila narzedzia, tajemnice i cwiczenia, których naucza swoich studentów. Czy jestes zawodowym uzdrowicielem, czy po prostu chcesz doszlifowac swoje naturalne talenty, ten podrecznik jest niezbednym zródlem, do którego mozesz zagladac i powracac po wielekroc.
Z lektury tej ksiazki dowiesz sie:
- Którego aniola powinienes wzywac i kiedy
- W jaki sposób dac anielski odczyt
- W jaki sposób pomóc rodzinie i przyjaciolom w potrzebie
- Jak rozpoznac znaki, ze Bóg odpowiedzial na twoje prosby
- Jak postepowac w trakcie kontaktu z bliskimi zmarlymi klienta
- Co zrobic, by wydac wlasna ksiazke
- W jaki sposób zrealizowac marzenie o wlasnej praktyce uzdrowicielskiej lub anielskiej.
Pelna wiedzy ksiazka ta jest narzedziem nie do przecenienia dla kazdego, kto chce miec dostep do niezwyklego swiata aniolów, by znalezc prawdziwe zdrowie, szczescie i zadowolenie.
O autorce
Doreen Virtue zdobyla tytuly licencjata i magistra terapii psychologicznej na Uniwersytecie Chapmana, tytul doktora terapii psychologicznej na Uniwersytecie California Coast; ukonczyla z wyróznieniem Antelope Valley College. Jest jasnowidzem, który dziala w sferze aniolów.
Doreen jest autorka m.in. Anielskiej Medycyny, Anielskiej Terapii, Jak Uslyszec Swoje Anioly i Kart Anielskich. Jej prace dostepne sa w róznych jezykach na calym swiecie. Doreen pojawila sie u Oprah, w CNN, Het View i innych programach telewizyjnych i radiowych. Regularnie pisze do magazynów Womans World, Spheres i Spirit Destiny.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!