Odżywianie z miłością - świadomy wybór

  • Cena: 30.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 242

Opis produktu

Kazdego dnia dostarczamy sobie pozywienia, które teoretycznie powinno wzmacniac zycie. A co wybieramy, spozywajac produkty przetworzone, ubogie w energie odzywcza, blonnik, mineraly i pierwiastki sladowe?

Zycie czy smierc?

W poszukiwaniu skutecznych form terapii doszlam do przekonania, ze kluczem do kazdej z nich jest stan umyslu. To z tej plaszczyzny dokonujemy swiadomych wyborów, ale tylko wtedy, gdy wczesniej zdefiniujemy wlasny system wartosci. Oprócz róznych grup krwi, róznimy sie miedzy innymi jakoscia wewnetrzna, która nazwalam klimatem wewnetrznym. W ksiazce zapraszam do swoistej podrózy po owym wewnetrznym swiecie, majac nadzieje, ze umozliwi ona dobór indywidualnej diety.

Beata Dynowska, z wyksztalcenia technik masazu leczniczego, od 18 lat praktykuje refleksoterapie z uwzglednieniem przeplywu energii w meridianach i strefach refleksyjnych. W tym czasie uczestniczyla w wielu kursach psychoterapii w zakresie integracji ciala, umyslu i ducha. Ukonczyla 4-letni Kurs Dietetyki wedlug Tradycyjnej Medycyny Chinskiej. Od dziesieciu lat laczy z powodzeniem terapie manualne i oddechowe z indywidualnymi zaleceniami dietetycznymi i ziololecznictwem. Od pieciu lat wyklada podstawy dietetyki i refleksoterapii w Policealnym Studium Psychotroniki im. Juliana Ochorowicza w Krakowie.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!