Numerologia - Symbolika liczb

  • Cena: 63.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 179

Opis produktu

Jezeli swoja przyszlosc uwazales dotad za wielka niewiadoma, to wstaw X swojego nieznanego jutra, w równanie przygotowane przez Henryka Rekusa! To najpewniejszy sposób na odwrócenie zakrytych kart swego losu!
Autor po raz kolejny oddaje nam do dyspozycji potezne narzedzie, jakim jest precyzyjny aparat Numerologicznej wiedzy nauki, dzieki której zakreslisz indywidualna linie sukcesu na egzystencjalnej osi wspólrzednych!
Dokonasz tego posilkujac sie czytelnie wylozonymi przez autora sposobami: metodami prognozowania wywodzacymi sie z Kabaly i Abrakadabry, w sklad których wchodzi min. obliczanie numerów w grach losowych (loteria, ruletka), wrózenie z liczb domina, oczek w kosciach.
Numerologiczne interpretacje fenomenów na skale swiatowa (UFO, objawienia, zmartwychwstanie, cuda), sprawia, ze dostrzezesz jak doniosla jest rola liczb tak w dziejach ludzkosci, jak i w zyciu pojedynczej jednostki.
Numerologia to klucz do swiata uksztaltowanego za pomoca liczby! Oblicz swój wlasny wzór (wypelniajac indywidualna Tabele Losu) pomnóz swe dobra, podziel sie szczesciem ze swoimi bliskimi, odejmij od Liczby Zycia problemy, dodaj wspólczynnik powodzenia i podnies do potegi swój sukces pnij sie po szczeblach Fortuny wykorzystujac algorytm Numerologicznej wiedzy!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!