Mudry Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha

  • Cena: 34.30 zł
  • Ilość odwiedzin: 328

Opis produktu

Masz problemy w pracy? Zdarza Ci sie byc sparalizowanym przez strach? Czujesz sie wypalony przez zajecia, które wykonujesz juz od dluzszego czasu? A moze nie potrafisz zapamietac wszystkich niezbednych informacji?
Nie poddawaj sie i pozwól, by wszystkie codzienne przeciwnosci zostaly usuniete z Twojej drogi przez specjalne uklady palców zwane mudrami. Skutecznosc kazdej z 64 mudr gwarantuje Ci osoba Autorki, która jest niekwestionowanym autorytetem z ich dziedziny. Ksiazki Gertrud Hirschi sa lektura obowiazkowa adeptów jogi dla dloni na calym swiecie. Od teraz i Ty mozesz skorzystac z jej wieloletniego doswiadczenia.
Najwazniejsze, bys wybral mudre odpowiednia dla Ciebie w konkretnej sytuacji. „Mudra odpuszczenia wskaze Ci rozwiazania wszelkich problemów dotyczacych zwiazków miedzyludzkich. „Mudra opanowania z kolei pomoze Ci pozbyc sie paralizujacego dzialania leku. Dzieki „mudrze ochrony poczujesz bezpieczenstwo i pelen komfort w swoim miejscu pracy. A to zaledwie kilka z dziesiatek kwestii, na które pomagaja te proste uklady dloni.
Uczyn swoje zycie latwiejszym i bardziej komfortowym juz dzisiaj. Zapewnia Ci one bowiem pomoc, która otrzymasz... od reki.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!