Mój syn i życie po życiu

  • Cena: 34.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 258

Opis produktu

Czy smierc to koniec wszystkiego, czy dopiero poczatek? Co tak naprawde dzieje sie z cialem i dusza umierajacej osoby? Jak jest po drugiej stronie? Po czym poznac, ze nawiedzila cie dusza bliskiej ci osoby, i jak sie w takiej chwili zachowac?

Odpowiedzi na te i wiele innych fundamentalnych pytan, które czlowiek stawia sobie od zarania dziejów, udziela osoba, która zmarla i opowiedziala o tym, co ujrzala po drugiej stronie.

Dr med. Elisa Medhus – twardo stapajaca po ziemi lekarka specjalizujaca sie w chorobach wewnetrznych – nie wierzyla, ze po smierci moze istniec cos jeszcze. Cala swoja wiare pokladala w nauce i racjonalnym podejsciu do otaczajacego ja swiata. Ten swiatopoglad jednak runal, kiedy ukochany syn Elisy, Erik, popelnil samobójstwo, a wokól niej zaczely sie dziac dziwne rzeczy, których nie potrafila w zaden sposób wyjasnic: przesuwajace sie i znikajace przedmioty; niewytlumaczalne zapachy; sprzety, które same sie uruchamialy lub nagle przestawaly dzialac.

Erik umarl, ale powrócil z zaswiatów, aby w najdrobniejszych szczególach, w sposób tragiczny i jednoczesnie podnoszacy na duchu, opisac  wlasne doswiadczenia oraz udzielic odpowiedzi na temat charakteru dusz, smierci oraz zycia po zyciu ? odpowiedzi, które potencjalnie moga na zawsze zmienic nasze zycie. Wzruszajace rozmowy, jakie odbyly sie pomiedzy nim a jego matka, to dowód na to, ze milosc nigdy nie umiera i nie moze jej zniszczyc nawet smierc.

 
Odkryj tajemnice zycia i smierci!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!