Magiczny dom

  • Cena: 34.30 zł
  • Ilość odwiedzin: 245

Opis produktu

Jak mozesz uczynic swój dom miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla Ciebie i Twoich najblizszych? W jaki sposób poradzic sobie z wszechobecnym balaganem panujacym w mieszkaniu? Jak stworzyc miejsca przepelnione dobroczynna energia? Odpowiedzi udziela Autorka bedaca doradca intuicyjnym, konsultantka feng shui i ceniona mówczynia.

Dzieki niej dowiesz sie, jak wykorzystac kamienie szlachetne w tworzeniu miejsca idealnego do zycia. Pomoga Ci w tym równiez wrózki, anioly oraz roslinni i zwierzecy sprzymierzency. Do swoich celów wykorzystasz takze mozliwosci czarodziejskich aromatów, kadzidelek i swietego dymu. Zastosujesz blogoslawienstwa, magie ochronna i praktyczne mowe rytualy. Bedziesz takze w stanie skomponowac w pelni naturalne detergenty, które wysprzataja nie tylko mieszkanie, ale takze oczyszcza Twoja sfere duchowa.

Od stworzenia talizmanu po blogoslawienstwo szczotki. Od eterycznych naparów po dobroczynne zaklecia. Magia moze znalezc setki zastosowan w Twoim mieszkaniu. Jak tylko z niej skorzystasz, stworzysz dom, który zalsni pozytywna energia.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!