Karty Anioły Światła (wydanie polskie)

  • Cena: 58.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 434

Opis produktu

Anioly to niezwykle uduchowione istoty. Ich domem jest serce Boga a ich zadaniem jest bycie naszymi przewodnikami, strózami i uzdrowicielami. Anioly gotowe sa pomagac nam w najrózniejszy sposób - to przeciez ich misja tu na Ziemi. Wystarczy je wezwac, a odpowiedza na nasze wolanie. Karty, które trzymasz w rece, równiez pomoga Ci w przywolywaniu Aniolów Swiatla.
Karty Aniolów Swiatla wespra Cie w pozbywaniu sie negatywnych wzorców myslowych i blokad emocjonalnych, które w Twoim zyciu nie pozwalaly Ci na rozwój i zadowolenie. Do Twojej swiadomosci wniosa swiatlo – a swiatlo zawiera duchowe poznanie i informacje.
Kazda z piecdziesieciu dwóch kart tej talii przedstawia inny anielski przymiot. Wykorzystaj je jako zródlo inspiracji i afirmacji.
Codzienna praca z kartami Aniolów Swiatla ukierunkuje Twoje dzialanie i pomoze zrozumiec rózne sytuacje zyciowe. Karty pomoga nastroic Twoja dusze na wysokie wibracje Aniolów tak, aby Twój zwiazek stal sie trwaly - wówczas zaczniesz odczuwac nieustajaca pomoc swoich Aniolów.
Karty nie moga jednak przepowiadac przyszlosci, poniewaz zalezy ona od naszych mysli i decyzji. Nic nie jest na trwale wyciosane z kamienia.
Jezeli dasz sie poniesc energii Aniolów, zwieksza sie Twoje wibracje - zaczniesz automatycznie przyciagac sytuacje i ludzi na wyzszym poziomie energii.
Dzieki analizie i medytacji z kartami Aniolów Swiatla powoli zaczniesz sie otwierac na duchowe dary, intuicje i madrosc.
52 karty o wymiarach 9.5x14cm + 2 karty instrukcji oraz praktyczne pudelko ze stojaczkiem

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!