Harmonia w życiu prywatnym i w biznesie

  • Cena: 34.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 255

Opis produktu

"Drogi Czytelniku

Oddajemy Ci ksiazke pt. „Harmonia w zyciu prywatnym i w biznesie, bedaca wynikiem wspólpracy jedenastu autorów, wydawcy, grafików, recenzentów i innych osób, których tu nie wymienilem, a którym serdecznie dziekuje za wklad w to, co mozesz miec wlasnie przed soba.

Kazdy z rozdzialów byl opracowany oddzielnie przez pojedyncze osoby, czasem przez pare autorów, bo glównym zamiarem w przygotowaniu ksiazki bylo ukazanie indywidualnego podejscia do tematu harmonii, równowagi i rozwijania jej w wybranych przez autorów obszarach zycia prywatnego i zawodowego. Szczególnym zamiarem bylo unikniecie narzucenia wlasnego spojrzenia na temat harmonii przez jedna osobe czy grupe osób, a raczej umozliwienie odnalezienia elementów laczacych te rózne perspektywy i zaprezentowanie wybranych narzedzi sluzacych rozwojowi harmonii w szerszym systemie, w grupie, pomiedzy dwojgiem ludzi i wewnatrz pojedynczego Czlowieka.

Zdajemy sobie sprawe, ze poszczególne rozdzialy poruszaja tematy, które moglyby byc znacznie bardziej poszerzone i poglebione. Staralismy sie jednak utrzymac równowage pomiedzy szerszym obrazem tematu, jego szczególowoscia i objetoscia ksiazki.

Kazdy z autorów jest zwiazany z tematyka rozwoju, wspólnie laczymy (poza innymi) role menadzerów, konsultantów, trenerów, wykladowców akademickich i coachów. Czytajac te ksiazke, mozesz Czytelniku odnalezc róznice w sposobach widzenia przez nas tego, czym jest harmonia i jak ja rozwijac. Znajdziesz tez wiele wspólnych watków, kierunków i obszarów pracy.

Moim osobistym zdaniem harmonia laczy w sobie dwa elementy: ZRÓZNICOWANIE i POLACZENIE. Obecnosc obu wynika z otwartosci na róznorodnosc i umiejetnosci odnajdywania w tej róznorodnosci polaczen i mozliwosci wspólpracy.

Jesli w trakcie lub po skonczeniu lektury pozwolisz sobie na refleksje nad tematem harmonii, nad tym, jak ja definiujesz, jak ja mozesz rozwijac we wlasnym zyciu, to cel tej publikacji zostanie osiagniety.

Mam nadzieje, ze ksiazka bedzie dla Ciebie zaproszeniem do nowego, bo zawierajacego równiez nasze, spojrzenia na harmonie i rozwijania jej w swoim zyciu prywatnym jak i zawodowym oraz w relacjach pomiedzy nimi".

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!