HANAIZUMI - łagodna róża

  • Cena: 16.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 327

Opis produktu

Lagodny, kwiatowy zapach RÓZY
Quality collection - ekskluzywna seria najlepszych, tradycyjnych kadzidel japonskich, wykonanych wedlug dawnych receptur. Doskonala okazja poznania subtelnej sztuki zapachu.
Japonskie kadzidelka przeznaczone sa nie tylko dla osób zainteresowanych Dalekim Wschodem. Ich delikatny zapach tworzy w Waszym domu przyjemna i pelna elegancji atmosfere. Japonskie kadzidla to naturalny i znany od wieków sposób perfumowania pomieszczen (w czasach antycznych palono kadzidla w ofierze bogom, w jezyku lacinskim slowo „parfumum oznacza rozprzestrzenianie poprzez dym). Wiele z tych kompozycji zapachowych, stworzonych przed setkami lat, jest do dzisiaj cenione i poszukiwane ze wzgledu na swoja elegancje. Niektóre sprzyjaja relaksowi tworzac cieply i sprzyjajacy odprezeniu nastrój, w gronie przyjaciól lub rodziny, inne uspokajaja, a jeszcze inne pobudzaja, ozywiaja i pomagaja w koncentracji. Kadzidla japonskie sa równiez uzywane podczas medytacji.
Uzywa sie ich takze aby zneutralizowac niektóre zapachy, jak chociazby kuchenne, dymu tytoniowego czy zwierzat.
Niektórzy sadza, ze japonskie kadzidla sa drozsze od innych, lecz czesto jest to pozorny osad. Nieco wyzsza cena spowodowana jest ich wyjatkowa jakoscia oraz wieksza iloscia patyczków w opakowaniu, co sprawia, ze czesto sa one nawet tansze od innych.
Ci którzy spróbuja japonskich kadzidel z pewnoscia pozostana im wierni.
Wybralismy dla Panstwa produkty najwiekszej japonskiej firmy Nippon Kodo, o ponad czterystuletniej tradycji.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!