Ekologia ciała

  • Cena: 44.40 zł
  • Ilość odwiedzin: 308

Opis produktu

Jesli odczuwasz zmeczenie, ból czy wahania nastroju i nie mozesz sie ich pozbyc pomimo wielu staran, to prawdopodobnie jestes jedna z wielu osób, które cierpia na zakazenie grzybicze, nawet o tym nie wiedzac. W wyniku ich inwazji mozesz miec bóle glowy, stawów oraz miesni, depresje, raka, alergie pokarmowe, problemy trawienne i inne zaburzenia zwiazane ze spadkiem odpornosci. Ksiazka ta ujawnia jak przywrócic i utrzymac wewnetrzna ekologie organizmu potrzebna do jego prawidlowego funkcjonowania. Z niej dowiesz sie takze jak latwo i niedrogo poprzez odpowiednie jedzenie uzyskac lepsze zdrowie i samopoczucie.

Donna Gates jest autorytetem z dziedziny dietetyki i autorka Diety Ekologii Ciala, o którego skutecznosci przekonaly sie juz tysiace osób. Laczy w nim starozytne madrosci ze wspólczesna nauka. Jej autorski program jest skuteczny w lagodzeniu objawów zmeczenia, uregulowaniu masy ciala oraz utrzymaniu witalnosci przez dlugie lata. Stanowi kompleksowy poradnik odzywiania, który swiadomie wprowadzi radosc jedzenia do Twojego domu, a przede wszystkim zagwarantuje zdrowie.

Dzieki tej publikacji nauczysz sie jak wykorzystac siedem podstawowych i uniwersalnych zasad idealnej równowagi pokarmowej. Dowiesz sie jak laczyc skladniki aby pozbyc sie z organizmu pasozytów i grzybów. Znajdziesz tez plan posilków z przepisami, tablice zywieniowe, a nawet liste zakupów.

Przywróc prawidlowy rytm swojego ciala.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!