Duchowi przewodnicy - karty + książka

  • Cena: 69.60 zł
  • Ilość odwiedzin: 401

Opis produktu

Poslancy, uzdrowiciele, nauczyciele, Swietlne Istoty, anioly, archanioly – kim sa? To grono przewodników duchowych, którzy pragna niesc Ci pomoc, w kazdej sytuacji zyciowej. Zas ta talia 52 kart zostala opracowana, zeby ulatwic z nimi kontakt. Dodatkowo, dzieki czestemu obcowaniu z kartami rozwiniesz swój szósty zmysl.

Kazda karta przedstawia wskazówke, rozwiazanie lub emocje zwiazana z problemem, o który pytasz oraz opiekuna, który za nia odpowiada, np. karta Dary i odpowiedzialni za nie Przewodnicy Radosci. Dolaczona do talii instrukcja rozszerza znacznie poszczególnej karty i dostarcza dodatkowych informacji, takze na temat przewodnika. Z talii mozesz korzystac przynajmniej na trzy sposoby, ale najlepiej potraktowac je jako zbiór przeslan pochodzacych od Twojego osobistego, duchowego systemu wparcia. Przewodnicy wskaza Ci optymalne rozwiazania kazdej sytuacji. To wsparcie, które nigdy Cie nie zawiedzie, bo tylko od Ciebie zalezy, czy pozwolisz sobie pomóc.

Autorka, Sonia Choquette to znana na calym swiecie uzdrowicielka wibracji, nauczycielka duchowa, tytulowana doktor nauk metafizycznych, studiowala na Uniwersytecie w Denver i Sorbonie w Paryzu. Autorka wielu bestsellerów m.in. „Duchowi przewodnicy oraz wielu talii kart.

Komplet zawiera 52 karty o wymiarach 10 x 14 cm oraz przewodnik (instrukcje do kart) - 100 stron

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!